LIPIK 1925 srušio Požegu, Dobrovac Veliku!

07.10.2019. 10:27 | 410 pregleda | Sport

Piše:
Compas

Ognjen Kafka u debiju na trenerskoj poziciji u MŽNL startao je pobjedom u županijskom derbiju protiv Požege. Domaći nogometaši cijelog susreta bili su bolja momčad, ali na poluvrijeme se otišlo s 0-0. U drugom poluvremenu Kafkini igrači ubacuju u višu brzinu te pogocima Bryana, Jiraseka i Cvijanovića ostvaruju vrijednu pobjedu i pomak na peto mjesto prvenstvene ljestvice s 11 bodova.

U istom rangu natjecanja, Hajduk je poražen na gostovanju u Andrijevcima kod Tomislava s 2-1, a strijelac počasnog pogotka bio je Lilovac. Hajduk se nalazi na desetom mjestu sa 7 bodova.

Dobrovac je nastavio s dobrim rezultatima, a ovaj puta su slavili protiv vrlo dobre ekipe, Papuka iz Velike. Popović je bio strijelac za 1-0 nakon velike greške gostujućeg golmana, a na 2-0 povisio je Galko. Do kraja su gosti uspjeli postići počasni zgoditak.

Croatia DO visoko je porazila najgoru momčad lige, Mladost iz Pavlovaca sa 6-2. Strijelci: Petar Špelić 2, Marko Giacometti 2, Tonći Savi 1, Mihael Andrijanić 1.

Dobrovac je sada na šestom mjestu s 11 bodova, dok je Croatia na desetom s 8.

U drugoj županijskoj nogometnoj ligi jedino je Slavonija okusila slast pobjede. Jovača je poražena u Marinom selu od Lipe 1-3 (Andrej Hrabušicki), a Slavonija istim rezultatom slavila u Ovčarama (Denis Bahnik, Frane Kozić, Nemanja Sudar), dok je Dinamo iz Badljevine poražen od Parasana 8-2 (Munić, Jukić).